Elektronické ovládací prvky

Centrální zamykání

Dálkové ovládání autaPostrádáte u svého vozu centrální zamykání? Právě pro Vás máme velkou nabídku centrálního zamykání, které Vám současně zjednoduduší ovládání Vašeho vozu a zajistí jeho ochranu. Pro vozy Škoda nabízíme montážní sady na míru.

Dálková ovládání

Máte vůz s centrálním zamykáním a nebaví Vás pokaždé odemykat zámky dveří klíčkem? Použitím dálkového ovládání pro vozidlo lze ovládat všechny dveře včetně pátých a kufr. Pokud Váš vůz není vybaven centrálním zamykáním, pak nezoufejte – lze jej dodatečně zařídit pomocí dodání servomotorů. Svým zákazníkům nabízíme také vícekanálové ovladače, které lze kombinovat pro ovládání automobilu a brány nebo garážových vrat. Nabízíme rovněž zařízení ke stahování oken včetně doplňků a spínače osvětlení do vozidel sloužící k automatickému zapínání světel.

Zabezpečení garáží/Ovládání vrat a bran

Automatická bránaProdukty z této řady (vysílač do vozidla a bezdrátové moduly pro zabezpečovací systémy) Vám pomohou  lépe zabezpečit garáž a současně umožní z pohodlí Vašeho vozu ovládat jednotlivá zařízení v jejích prostorách (garážová vrata, světla, …).

Nevyhovují Vám současná vrata, případně nejsou doplněna motorem? Partnerská firma Abadoors s.r.o., dodávající vrata, brány a závory, Vám zajistí montáž nových vrat i propojení s tímto ovládáním!

Pro více informací a bezplatnou analýzu zabezpečení Vašeho vozidla nebo objektu nás neváhejte kontaktovat!