Autoalarmy

AutomobilK základním metodám ochrany vašeho vozu patří autoalarmy, které střeží vniknutí do vozidla (otevření dveří, kapoty nebo kufru) a pomocí přídavných detektorů mohou také hlásit například krádež kol. Svým zákazníkům nabízíme hned několik typů alarmů. Jedná se jednak o dálkově ovládané autoalarmy řady Akcent a autoalarmy Fox pro vozidla s vlastním dálkovým ovládáním, přičemž oba tyto alarmy hlásí poplach prostřednictvím sirény.

Mobilní telefonPokud chcete komplexnější nástroj ochrany vašeho vozu, pak doporučujeme vyšší řadu gsm autoalarmů CA-180x Athos. Autoalarmy této řady jsou vybaveny integrovaným GSM/GPRS komunikátorem a lze je jednoduše ovládat dálkovým ovládačem anebo pomocí mobilního telefonu. V situaci, kdy je váš vůz v ohrožení, se nejen aktivuje siréna, ale zároveň se také odešle SMS zpráva a dojde k zavolání na vámi přednastavená čísla. Pomocí telefonu můžete také zjistit stav svého vozidla, případně jej zabezpečit v případě, že dojde ke ztátě nebo odcizení klíčů. K autoalarmům Athos poskytujeme také široké spektrum příslušenství.

Obrázek satelituJe vaším přáním nejen ochrana, ale i také detailní přehled o pohybu vašeho vozu? V tom případě je pro vás ideálním řešením nejvyšší řada autoalarmů Athos verze CA-1803BT, v níž je zabudován i přijímač GPS umožňující přesnou identifikaci polohy vozidla.  Tato funkce se může velmi osvědčit např. v případě krádeže nebo pro sledování zaměstnance na pracovních cestách. Sledování vozidel je zajištěno zpoplatněnou službou OKO2. K dalším možnostem tohoto autoalarmu patří sledování provozu, jež lze využít pomocí bezplatné internetové aplikace GSMLink.  Ta přináší přehledy denních jízd, možnost aktivního střežení vozidla a on-line zobrazení polohy vozidla.

MotocyklKromě autoalarmu nabízí naše firma také motoalarm, který vyniká malými rozměry je ovládán dálkovým ovládáním. Díky němu ani motocykl nemusí zůstat bez ochrany. Speciálním garážovž režim alarmu významně šetří baterii vaší motorky při delším stání.

Pro více informací a bezplatnou analýzu zabezpečení Vašeho vozidla nás neváhejte kontaktovat!