Přístupové systémy, bezdrátové zvonky a komunikace

Přístupové systémy

Oasis přístupová kartaÚčelem přístupových systémů je ovládání elektronických zámků, garážových vrat, poplachových systémů a podobně. Systém je tvořen vyhodnocovací jednotkou se záložním zdrojem a klávesnicí a/nebo RFID čtečkou karet (dodávají se samostatně). Tento systém zvládne samostatně ovádat několik dalších zařízení. Bezdotyková RFID karta je vhodným prvkem, lze jich k systému přiřadit až 50. Pro vyšší ochranu lze použití karty podmínit zadáním číselného kódu. Karty lze snadno potisknout různými vzory.

Bezdrátové zvonky a poplachové hlásiče

Osobní nouzové tlačítkoV rámci systému OASIS nabízíme bezdrátovou interní sirénu, která indikuje poplach, odchodové a příchodové zpoždění. Je-li odpojena při poplachu, tak navíc hlásí ústředně sabotáž. Lze též použít jako zvonek nebo k zvukové indikaci signálu z detektoru. V naší nabídce dále najdete bezdrátové tlačítko, které funguje se sirénou jako bezdrátový zvonek nebo osobní alarm. Lze použít i jako tísňové tlačítko ústředny nebo jako ovladač. Vše lze propojit s ústřednou, AC a UC přijímačemi a sirénami.

Další možností je bezdrátový akustický signalizátor, jež lze multifunkčně využít jako sirénu, zvonek či zvukové upozornění na aktivaci snímače (otevření dveří, pohyb osob apod.) a také jako jednoduchý minialarm. Rovněž  k tomuto signalizátoru existuje bezdrátové tlačítko určené zejména jako tlačítko bezdrátového zvonku.

Poplachové tlačítko může být také řešeno jako osobní tísňový hlásič ve tvaru hodinek. K aktivaci lze pomocí nastavení systému přiřadit libovolnou činnost, od spuštění poplašné sirény až po hlášení na zadaný telefon.

Komunikace

Komunikační přijímačPřijímač pageru přijímá signál z vysílače pageru. Přijímač je určen pro stacionární použití. Kromě indikace příjmu signálu akustickým signalizátorem a LED umožňuje ovládat další zařízení pomocí výstupního relé.

Zařízení Guard je 12-ti kanálový přijímač tísňových signálů vyslaných z dalších zařízení. Aktivaci zařízení tak, aby vyslalo tísňový signál je možno provést bezdrátově tísňovým tlačítkem. Těchto aktivačních tlačítek je možno mít více, vhodný typ je například přenosné provedení nebo robustnější pro montáž na jedno místo.

Pro více informací a bezplatnou analýzu automatizace Vaší domácnosti nás neváhejte kontaktovat!