Automatická a bezpečná domácnost

Automatizovaná domácnostToužíte vedle bezpečí i po větším pohodlí a kontrole nad domácností? Námi dodávané systémy lze rozšířit o součásti, které umožní regulaci spotřebičů a topení, komunikaci v rámci objektu, ovládání vstupů a zabezpečovacích systémů. Stejně tak můžete toto všechno ovládat z libovolné vzdálenosti pomocí internetu nebo mobilního telefonu.

Získáte tak kontrolu nad svým domovem i ve chvíli, kdy jste pryč. Nejen, že tak můžete zabránit vysokým škodám, v případě regulace topení i ušetříte významné částky.

Automatizovaná domácnost – GSM systém David

Logo systému DAViDDavid, to je multifunkční GSM zařízení, které vám bude spolehlivě sloužit a komplexně se starat o vaši domácnost, dům i zahradu. Umožňuje nastavení veškerých systémů pomocí SMS zpráv. Stejně jako kontrolu stavu, případně automatická hlášení o změnách v objektu. S DAViDem budete mít kontrolu nad svou domácností ať jste kdekoliv.

Více o GSM systému David

Termostaty a další regulátory

Chcete ovládat termostat na dálku pomocí mobilního telefonu? Záleží vám na tom, abyste vytápěli váš domov efektivně a současně úsporně? Špatně se vám odhaduje, kdy budete potřebovat vytopený byt a kdy budete několik dní pryč? Díky naším termostatům a doplňkovým výrobkům je regulace teploty vašeho domova snadnou a pohodlnou záležitostí.

Více o termostatech a regulátorech

Přístupové systémy, bezdrátové zvonky a přednastavené sady

Osobní nouzové tlačítkoBezdrátové prvky, jako jsou sirény, signalizátory, tlačítka a další ovládací prvky mohou sloužit jako obyčejný zvonek, jako signalizace nebezpečí zjištěného čidly (požár, únik plynu, …). Stejně tak lze těmito zařízeními ovládat součásti domácnosti. Osobní tlačítko umožňuje v případě tísně kdykoliv přivolat pomoc. Přístupové systémy vám umožní ovládání elektrických zámků, garážových vrat, poplachových systémů apod. Nabízíme jednak klasické přístupové systémy a jednak bezdotykové karty, které jsou rovněž velmi efektivním a pohodlným řešením. V sekci komunikace vám představujeme přijímače signálu z vysílače pageru a dalších zařízení.

Více o přístupových systémech, bezdrátových zvoncích a přednastavených sadách

Nanny – monitor dechu kojence

DítěDěti jsou tou největší hodnotou, kterou potřebujeme střežit. Elektronická chůvička Nanny hlídá samostatně dech vašeho miminka a chrání ho tak před riziky náhlého selhání, dušení či dávení. Jedná se o kvalitního nepostrdatelného pomocníka, který vám dodá klid při každodenní péči o váš poklad.

Více o Nanny, monitoru dechu kojence